Monitor Dell do zastosowań biznesowych i profesjonalnych – dlaczego warto?

Posted on

Wysokiej jakości monitor do zastosowań biznesowych i profesjonalnych – dlaczego jest tak istotny?

Odpowiednio monitor do biura zapewnia wyższy komfort pracy oraz większą wydajność. Taki produkt powinien zawierać innowacyjne rozwiązania, które pozwolą na jeszcze bardziej produktywne wykonywanie obowiązków. Należy pamiętać, że pracownik wykonujący swoją pracy najczęściej robi to przez wiele godzin. Z tego względu niezwykle istotne są takie kwestie, jak częstotliwość odświeżania, która powinna mieścić się w przedziale 75-100 Hz oraz filtry, które mają za zadanie zapewnić ochronę oczu. Nie mniej ważną cechą w tym kontekście jest możliwość regulacji pochylenia, czy obrotu, a także wysokości. Pozwoli to na zachowanie ergonomicznej postawy ciało, co zminimalizuje ryzyko wad postawy i bólów kręgosłupa spowodowanych długotrwałym siedzeniem przy biurku w nieprawidłowej pozycji. Przy doborze monitora należy również wziąć pod uwagę specyfikę pracy w danej firmie. Przykładowo w przypadku częstej pracy zespołowej szeroki kąt patrzenia zapewni znacznie wyższy komfort tego rodzaju pracy. W wielu dużych przedsiębiorstwach istotną kwestią jest prywatność danych. W tym wypadku idealnym rozwiązaniem będzie monitor z filtrem prywatyzującym. W przypadku cech ekranu, aby praca w danym zawodzie była jeszcze sprawniejsza, należy wziąć pod uwagę rodzaj wykonywaniem pracy z wykorzystaniem monitora. Przykładowo w przypadku pracy księgowej zalecane proporcje obrazu to 21:9, natomiast w przypadku pracowników zajmujących się handlem wystarczające będą proporcje 16:9.

Monitor Dell do zastosowań biznesowych i profesjonalnych – dlaczego warto wybrać produkt tej marki?

Odpowiednio monitor do biura zapewnia wyższy komfort pracy oraz większą wydajność

Monitory Dell przeznaczone do zastosowania biznesowego i profesjonalnego cieszą się niezwykłą popularnymi. Produkty znajdują swoje zastosowanie w firmie dzięki możliwości pełnej regularni wysokości monitora. Dzięki temu praca z wykorzystaniem tego urządzenia może być ergonomiczna, a zarazem zgodna z zasadami BHP. Monitory te wyróżniają się również takimi charakterystycznymi cechami jak obrotowy ekran, możliwość regulacji kąta pochylenia, jak również obrotu monitora. Profesjonalne monitory Dell to również gwarancja obrazu najwyższej jakości. Produkty te można bez wahania określić, jako najlepsze w swojej klasie.

Monitory Dell do zastosowań biznesowych i profesionalnych – na które produkty warto zwrócić uwagę?

  • Monitor Dell (https://itnes.pl/monitory/monitory-dell/) P2422H – Monitor 24 cali to standardowe rozwiązanie niezwykle chętnie wybierane przez osoby wykorzystujące je w pracy biurowej. Inną ważną cechą dla użytkowników biurowych jest redukcja światła niebieskiego z wykorzystaniem technologii ComfortView Plus, jednocześnie kolory pozostają równie intensywne w przypadku szerokiego kąta widzenia. Komfort pracy jest zapewniony poprzez możliwość przyłączenia to różnych urządzeń, zastosowaniu technologii Easy Arrange, płynne przejścia, a także możliwość dowolnej regulacji.
  • Monitor Dell P2422HE – to produkt posiadający podobne cechy jak poprzedni model. W tym przypadku również zadbano o ochronę wzroku oraz chętnie wybierana przez firmy przekątna wynosząca 23,8 cali. To, co wyróżnia ten produkt to złącze USB-C dające możliwość przyłączenia sprzętu pochodzącego od różnych producentów. Stwarza to możliwości większego porządku dzięki redukcji ilości kabli. To również bogaty wybór możliwości łączności, możliwość sprawnej zmiany stanowiska pracy na innego pracownika i niesamowicie szybkiego przygotowania stanowiska pracy.
  • Monitor Dell P2219H – to z kolei rozwiązanie idealne dla osób ceniących większą ilość przestrzeni na własne dokumenty. Model ten ma 21 cali. Inną cechą charakterystyczną jest niezwykle cienka ramka umożliwiająca bezproblemową pracę na kilku monitorach jednocześnie. Dodatkowo urządzenie to wyróżnia się małą podstawą. Dzięki technologii IPS użytkownik ma pewność głębi kolorów. Z kolei funkcja ComfortView, eliminacja migotania i posiadanie przez produkt certyfikatu TUV sprawia, że użytkownik może być pewny, że zadbano o ochronę jego oczu.