Laptopy Dell Vostro 13 5310. Krótki przewodnik

Posted on

Dell znany jest ze swoich niezawodnych laptopów. Firma posiada w swojej ofercie sprzęt na potrzeby domowe i biznesowe. Laptopy te dostępne są w różnych rozmiarach i konfiguracjach. Laptop Dell Vostro 13 to kompaktowy egzemplarz przeznaczony na potrzeby biznesowe. Jakie cechy posiada laptop od firmy Dell? Co wyróżnia model Vostro 13? Sprawdzimy to w poniższym tekście.

Co wyróżnia laptop Dell Vostro 13?

ITnes laptopy Dell Vostro 13 5310 to urządzenia, które zostały stworzone z myślą o zastosowaniach mobilnych. Cechą charakterystyczną notebooka Dell Vostro 13 są jego kompaktowe rozmiary i solidna obudowa. Przekątna ekranu laptopa ma rozmiar 13 cali. Producent deklaruje, że obudowa laptopa Dell Vostro 13 przeszła szereg testów w celu zapewnienia wzmocnionej wytrzymałości urządzenia. Obudowa laptopa dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych. Klienci mogą wybierać pomiędzy srebrną i różową kolorystyką. Całość została wykonana z aluminium i waży około 1,5 kilograma.

Laptop Vostro od firmy Dell wyposażony jest w możliwość bezprzewodowej łączności

Jakie parametry ekranu laptopa?

Jakie parametry ma ekran urządzenia? Jak już wcześniej wspomnieliśmy, długość jego przekątnej to 13,3 cala. Ekran został wykonany w technologii IPS. Jego rozdzielczość to 1920 x 1080 pikseli. Takie parametry odpowiadają technologii Full HD. Matryca urządzenia jest matowa. Została wyposażona w antyrefleksyjną powłokę antyglare. Celem takiego zabiegu jest zapewnienie dobrego kontrastu ekranu nawet w warunkach intensywnego światła.

Jakie parametry laptopa Dell?

Co znajdziemy wewnątrz laptopa Dell Vostro 13. Urządzenie opiera się na platformie Intel Kaby Lake R. Jakie są szczegóły konfiguracji? Laptop może zostać wyposażony w procesory od Intela. Do dyspozycji są tutaj modele Core i7-8550U lub Core i5-8250U. Na pamięć operacyjną składają się jednostki w technologii DDR4. Maksymalna wielkość zainstalowanej pamięci może wynieść 32 GB. Do zapisu danych służą dyski SSD. W urządzeniu można umieścić dysk SSD o maksymalnej pojemości 512 GB. Rozwiązania graficzne są dosyć typowe dla tego segmentu urządzeń. Za grafikę odpowiada wbudowany układ Intel UHD Graphics 620.

Inne cechy laptopa Dell

Laptop Vostro od firmy Dell wyposażony jest w możliwość bezprzewodowej łączności. Dostępna jest ona za pomocą Wi-Fi i Bluetooth. Bezpieczeństwo użytkowania ułatwia czytnik linii papilarnych. Małe rozmiary komputera nie ograniczają liczby dostępnych portów. Na obudowie znajdziemy czytnik kart SD, porty USB 3.0 Type-A i USB Typ-C. Za dźwięk odpowiadają głośniki stereo wyposażone w dwa kanały. Urządzenie posiada kamerę internetową w rozdzielczości 720p, która jest ułatwieniem w kontaktach online. Laptop jest ciekawym rozwiązaniem dla osób szukających efektywnych rozwiązań do pracy zdalnej.