Dla kogo są stacje robocze Dell Precision 3450?

Posted on

Stacje robocze Dell Precision 3450 to idealne rozwiązanie dla tych firm, które potrzebują wysokiej jakości sprzętu w bardzo atrakcyjnej cenie. Wydajny komputer poradzi sobie nawet z bardzo trudnymi zadaniami, dzięki czemu znacząco poprawi się komfort pracy. Rewelacyjne właściwości użytkowe możliwe są do osiągnięcia nie tylko dzięki niezawodnej konstrukcji SFF, ale przede wszystkim dzięki zaawansowanej technologii Dell Reliable Memory Technology Pro.

Komfortowa i wydajna praca

Niespotykaną wydajność i komfortową pracę zapewniają nowoczesne procesory Intel Core 11 i 12 generacji. Firmy mogą skorzystać także z procesorów Xeon vPro, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Stacje robocze Dell Precision 3450 zaprojektowane zostały w taki sposób, aby można było liczyć na łatwość zarządzania i stabilną architekturę. W dużej mierze to właśnie dzięki pełnej zgodności można w niedalekiej przyszłości dowolnie rozbudować swój sprzęt o nowe podzespoły. Opisując największe zalety warto wspomnieć także o wbudowanych funkcjach zabezpieczeń.

Stacje robocze Dell Precision 3450 to idealne rozwiązanie dla tych firm, które potrzebują wysokiej jakości sprzętu w bardzo atrakcyjnej cenie

Najlepsze podzespoły

Stacje robocze Dell Precision 3450 są w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi zadaniami za sprawą 128 GB pamięci RAM 3200 MHz. Na szczególną uwagę zasługuje także rewelacyjna grafika nowej generacji. W dużej mierze to właśnie karty graficzne AMD Radeon™ Pro i NVIDIA T1000 (55W) zapewniają wysoką wydajność oraz bardzo szybkie działanie poszczególnych aplikacji. Najbardziej wymagający użytkownicy mogą oczywiście postawić na konfigurację z dwiema kartami graficznymi. Rozwiązanie tego typu umożliwia zintegrowany układ Intel.

Nowoczesne technologie

Stacje robocze Dell Precision 3450 oparte są nie tylko na wydajnych podzespołach, ale również na zaawansowanych technologiach. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim ExpressConnect, który umożliwia automatyczne łączenie się z punktem dostępu do Internetu w biurze. Dzięki temu rozwiązaniu zawsze otrzymamy najsilniejszy sygnał. Godna uwagi jest także technologia ExpressResponse1, która umożliwia określenie priorytetów dla wybranych aplikacji. Dzięki temu rozwiązaniu wszystkie aplikacje z których korzystamy najczęściej będą otwierać się jeszcze szybciej. Osoby, które pracują zdalnie mogą skorzystać z Intelligent Audio. Współpraca podczas wideokonferencji odgrywa bardzo ważną rolę przede wszystkim w czasach pandemii. Technologia Intelligent Audio znacząco poprawia jakość dźwięku, a co ważniejsze to właśnie dzięki niej można ograniczyć szumy z otoczenia.