Biznesowy Laptop Asus ExpertBook B7

Posted on

Szukasz zaawansowanego technicznie laptopa o znakomitych osiągach? Prowadzisz działalność biznesową i chcesz, aby Twój nowy sprzęt był zawsze gotowy do pracy w każdych warunkach? Sprawdź ofertę firmy Asus i serię ExpertBook. Dowiedz się więcej o ich możliwościach.

Laptop biznesowy Asus ExperBook B7

Pierwsze wrażenie, jakie można odnieść, przyglądając się komputerowi to, że prezentuje się surowo i zarazem elegancko. Nie ma tu przypadkowych i niepotrzebnych bajerów. Wszystko jest na swoim miejscu. Minimalistyczna, a jednocześnie klasyczna obudowa, zwiastuje profesjonalizm pracy. Chwila pracy z nowym laptopem biznesowym od Asus wystarczy, aby przekonać się, iż mamy do czynienia ze sprzętem wysokiej klasy z ciekawymi rozwiązaniami.

Niewielkich rozmiarów klawiatura może wydać się zbyt mała, lecz w zupełności wystarczy na codzienną pracę w biurze lub delegacji. Dzięki temu rozwiązaniu zaprojektowano obok wygodny gładzik, a także wystarczająco dużo miejsca na nadgarstki. Dłoń leży wygodnie, a pisanie przebiega nadzwyczaj komfortowo dzięki delikatnemu oporowi klawiszy. Dzięki odporności klawiatury na ciecz możemy bez stresu pracować z kawą postawioną obok.

ierwsze wrażenie, jakie można odnieść, przyglądając się komputerowi to, że prezentuje się surowo i zarazem elegancko

Najważniejsze cechy laptopa Asus ExpertBook B7

Charakterystycznym rozwiązaniem w tym laptopie jest zawias, dzięki któremu można obracać ekran. Zaskakuje także lekkie unoszenie się klawiatury pod kątem, przy odchyleniu ekranu w dowolnym kierunku. Docenimy to rozwiązanie, pracując na płaskiej powierzchni biurka lub stolika. Wszystkie laptopy Asus ExpertBook B7 (z którymi zapoznasz się tutaj: https://itnes.pl/notebooki/laptopy-asus/laptopy-asus-expertbook/laptopy-asus-expertbook-b7/) wyposażono w całą gamę portów, które zapewnią bezpieczeństwo przesyłania danych i bezproblemową łączność z innymi urządzeniami lub dyskami.

Laptop obsługuje transmisję danych 5G, co maksymalnie zwiększa prędkość i bezpieczeństwo przesyłanych danych. Duża przepustowość łącza umożliwi bezproblemowe i dobrej jakości połączenia konferencyjne. Korzystając z technologii 5G, eliminujemy potrzebę łączenia się poprzez okoliczne wf-fi, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo aktywności on-line.

Możliwości i osiągi laptopa Asus ExperBook B7

Asus ExperBook w swoich najnowszych modelach korzysta z wydajnego procesora Intel Core i11 lub i12. Zintegrowana grafika Intel Iris Xe zapewni wysoką jakość obrazu i płynne odtwarzanie filmów. Dzięki mocnej baterii laptop osiąga do 12 godzin pracy dzięki czemu, z powodzeniem popracujemy cały dzień.

Świetną propozycją jest opcja dołączenia pióra Asus Pen 10, które mocujemy na magnes z boku laptopa. Asus ExperBook umożliwia pracę w trybie namiotu lub tabletu. Możesz pracować, jak lubisz i kiedy tylko chcesz, możesz zmienić tryb. Jest to szczególnie przydatne, gdy na miejscu i w danym momencie wyświetlamy na ekranie prezentację lub dokumenty.

Bardzo wygodny ekran w proporcjach 16:10 nie będzie wymagał nadmiernego przewijania prezentacji lub dokumentu. Zapewnia to także łatwiejsze czytanie artykułów oraz pracę z arkuszami kalkulacyjnymi. Ekran dotykowy Expert book’a posiada także antyodblaskową powłokę, a także rozwiązanie Asus Private View, dzięki któremu wzrok i poufne informacje są dodatkowo chronione.